Про себе

Для того, щоб щось пояснити, люди намагаються ототожнити конкретне явище в межах певних рамок, порівняти все із загальноприйнятими моделями. Хоча це, в багатьох випадках, далеко все і не так, але що поробиш. Мене називають по різному: для когось я екстрасенс, для когось - цілитель; називали і магом, чаклуном та чарівником, навіть пастором доводилось "бути". Я не відношу себе до жодної з цих категорій (або ж до їм подібним).
Я - Годлевський Костянтин Петрович, така ж сама людина як і всі інші. Намагаюсь, перш за все, бути самим собою, помічати в усьому найменші дрібниці, прислуховуватись до всього, вибирати із всього найцінніші перлини, що, обов'язково, перевіряються на власному досвіді.
Життя складалось так, що в певний момент часу мені прийшлося серйозно замислитись над тим, чому є такі люди, які можуть поставити на ноги, як то кажуть, самих безнадійних. Що ж такого в них особливого? Як вони це роблять? Чи можу це робити і я? Загалом, питань було набагато більше, ніж відповідей. До речі, зараз питань стало ще більше і тепер я вже розумію, що це нормально. На досягнутому зупинятись не варто, потрібно постійно рухатись вперед.
На цьому шляху пізнання доводилось знайомитись із різними методиками, зустрічатись з людьми, які щось підказували, чомусь навчали, в чомусь спрямовували. Я вдячний кожному із них. Особливо хотілось би поділитись враженнями від зустрічі із досить неординарною людиною, яка багато в чому мені допомогла. Запам'ятались слова напуття цієї людини: "... а тепер іди і працюй. Відшліфовуй свій особистий стиль і ніколи не посилайся ні на кого, в тому числі, і на мене. В тебе є вибір - стати особистістю, або ж ...". Оцінку тому, що в мене із того всього вийшло, вже будуть давати люди. Для себе я вибрав єдиний критерій - це результат.