Суть підходу

«Однією із прихованих аксіом фізики є те, що все навколо грунтується на принципі простоти. Якими б не були майбутні закони Всесвіту, одне можна сказати з упевненістю, вони будуть наділені простотою».
доктор Фред Алан Вольф

Інколи те, що ми бачимо, залежить від кута, під яким ми дивимося. Мабуть, для того щоб наблизитись до істини, потрібно відкинути стереотипність сприйняття, спробувати придивитись до всього з різних сторін. Зазвичай, спочатку ми бачимо в усьому складність і намагаємося пояснити все дуже хитромудрими прийомами. Але проходить час, і з’являється відчуття дії дуже простих закономірностей, хоч і не завжди цьому знаходиться наукове підґрунтя.
Кожний із нас, хоч раз, замислювався над тим, що нічого досконалішого чим те, що створила Природа, не існує. Людський організм є однією із складових цієї досконалості. З самого початку розвитку людини спрацьовує механізм запуску програми, яка повністю керує всім подальшим ростом. З віком дія цього механізму уповільнюється. Але ця неподільна субстанція (центр керування клітинною пам’яттю) залишається, так би мовити, на своєму місці. Цю незмінну сутність я називаю h-квантами (від анг. «Health»). Отже, людині для того, щоб мати змогу самостійно відновлювати стан свого здоров’я, залишається тільки перевести дію цього механізму в активну фазу.
Методик і підходів, щоб це зробити, на даний час існує дуже багато. Для загального розуміння, наприклад, можна ознайомитись із технікою ThetaHealing, засновником якої є Віанна Стайбл. Або ж звернутися до техніки квантового зміщення Френка Кінслоу. Цікаві і стабільні результати дає підхід міжнародно признаного лектора і цілителя Тома де Вінтера. Також широке розповсюдження має такий напрямок як «Дизайн людини», який оснований на синтезі різноманітних знань і однією із концепцій якого є припущення того, що ми всі живемо в деякому інформаційному полі, що складається із нескінченних найменших часток, які відомі тепер в фізиці як нейтрино. Про нейтринний механізм говорить і досить відома у різних країнах світу людина - В.М. Гаврилюк. І це тільки мізерна частка із всього того, до чого було спроможне прийти людство. Якщо зробити спробу узагальнено глянути на всі ці можливі напрямки, то виникає відчуття того, що як би детально і якісно не була описана і пояснена кожна із запропонованих моделей (певних проекцій), на якомусь рівні все повинно зводиться до одного і того ж дуже простого механізму. Найбільш узагальнено це все викладено в роботах доктора із США Еріка Перла при спробі пояснити знайдений ним феномен, який він назвав Воз’єднанням (The Reconnection); а також в дуже цікавій книзі Живорада Славинського «Возвращение к Единству. Принципы и практика духовной технологии».
Підсумовуючи вище сказане, можна сказати, що для відновлення свого стану у людини є все необхідне як на мікро, так і на макрорівнях. Звичайно, в межах існуючої парадигми, далеко не все підлягає поясненню. Я лише намагався окреслити потенційні можливості і можливі шляхи пошуку. Кожна людина має неймовірний потенціал. Він існує об’єктивно. Задіяти його може кожний. І саме головне, таким чином можна позбутись переважної більшості набутих хвороб. Перевіряйте і дійте, бо знання самі по собі, без досвіду, нічого не дають. Практика показує, що вміння мають набагато більшу цінність. Але до самого простого виявляється зробити крок саме найважче.