... нашою метою було створити натуральні продукти, які не тільки б повністю зберігали свої природні властивості, а ще й мали б риси не притаманні окремо взятим компонентам та приносили максимальну користь і задоволення людині. Продукти не підлягали термічній обробці і не містять жодних штучних консервантів, барвників та інших не природних добавок. Вся сировина власноруч зібрана в екологічно чистому місці Рівненської області України.

Божина

В світі існує всього дев’ять рослин, які визнані всіма лікарями. Одна із них – це чорна бузина. В Україні її називають божиною або божим деревом. Бузина – корисний і лікарський харчовий продукт. Її плоди містять цукри, органічні кислоти (лимонну, яблучну, оцтову, кавову, винну, валеріанову), аскорбінову кислоту, каротин, дубильні речовини, барвники, тирозин, хризантемін, самбуцин, дуже необхідний людині йод (в складі мінеральних солей). В лабораторних умовах в плодах бузини виділена речовина, дія якої порівняна з статевими гормонами людини. Сік чорної бузини має сильну знеболюючу дію (по властивостям подібну морфіну, але без побічних ефектів). Крім цього, вживання плодів сприяє прискореному виводу радіонуклідів з організму. Дія плодів бузини дуже тривала. Також плоди бузини мають надзвичайні протипухлинні властивості (містять антоціановий пігмент, який гальмує ділення ракових клітин). Відвари та настої із бузини здавна вважають еліксиром життя. А вино із бузини є одним із найперших вин, про яке згадується ще в кельтській міфології, та наділяється неймовірними магічними властивостями. В Англії і по сьогодні існує закрита спільнота цінителів вина із чорної бузини.
Завдяки авторському рецепту вдалося зберегти повністю всі властивості свіжих плодів та поєднати це із перевагами, що надає натуральне вино. В результаті отримано продукт, в якому не тільки зберігаються ці два напрямки, але і підсилюються кожний із них в декілька десятків разів. Крім цього, цей продукт має нові, не притаманні кожному із окремих підходів, властивості.

Читати далі

Скарби трав

Природа щедра і багата натуральними ліками. Хоча те, що ми зараз називаємо ліками, з давніх давен вживалось як харчові продукти. Наші предки використовували дари природи, накопичуючи знання про чудодійні властивості різноманітних рослин. Людина є те, що вона споживає. Якщо ваш сьогоднішній раціон харчування далекий від природного і ви це усвідомлюєте, значить, попереду багато нових знахідок і відкриттів. Зовсім необов’язково і навіть небажано різко міняти свої звички: все можна робити поступово, м’яко і максимально комфортно. Організм людини – це цілісна збалансована система. Такими ж, по суті, властивостями наділені і рослини, а тому зовсім не правильно було б говорити про те, що кожна окремо взята рослина має ту чи іншу направлену дію. Завжди присутній спектр. Варто лишень уважніше придивитися, і природа сама підкаже можливі комбінації рослин для ефективного їх використання. Взявши це до уваги, вдалося розробити напрямки, що одночасно відображають весь спектр та мають спрямовану дію на організм, а саме: зміцнення імунітету, нормалізація обмінних процесів та регуляція кишково-шлункового тракту. Вміст та склад кожного із напрямків є авторською розробкою. Загальнозміцнюючий збір містить 17 компонентів, збір для нормалізації обмінних процесів – 19 компонентів, кишково-шлунковий збір – 21 компонент. Мінімальний вміст кожного компоненту не менше 0,5%, максимальний – не перевищує 7%, за винятком збору спрямованого на покращення обмінних процесів та нормалізації ваги, до складу якого входять плоди та зернята цидонії з масовою часткою 72%. Можливі, по замовленню, індивідуальні композиції з урахуванням потреб конкретної людини.

Читати далі

Сосновий скарб

Сосна — це дарований природою, еволюцією життя на Землі санітар повітря, носій фітонцидів. Це — комора неперевершених ліків, добра помічниця людям у всіх напрямках. Людство, узагальнюючи свій досвід та спостереження, повсякчас знаходить у ній нові можливості використання. Згадаємо хоча б дивовижну мікроатмосферу, яку створює сосна довкола місця, де росте. З медичною метою використовують хвою (листки), бруньки, шишки, кору, пилок, навіть деревину; продукти первинної та вторинної переробки: смолу, живицю, скипидар, каніфоль, вугілля; фракції різних способів перегонки сировини: ефірні олії, а з них різні компоненти (пінен, карен, діпентен, терпінокол), численні кислоти, тощо. У пагонах міститься велика кількість вітаміну С, каротину, ефірних масел, що володіють антисептичним ефектом. Саме тому здавен їх використовують як сильний та ефективний засіб. Зелені шишки сосни є джерелом заліза та містять безліч інших корисних речовин. У складі цих шишок є і такі речовини, як: монотерпінові вуглеводні, ліпіди, ліноленова й олеїнова кислоти, таніни, біофлавоноїд, та багато інших корисних і живильних речовин. Завдяки авторському підходу вдалося віднайти певну пропорцію, при якій у поєднанні підсилюються властивості речовин, що знаходяться окремо в молодих пагонах та зелених шишках сосни.

Читати далі