Сосновий скарб

Сосна — це дарований природою, еволюцією життя на Землі санітар повітря, носій фітонцидів. Це — комора неперевершених ліків, добра помічниця людям у всіх напрямках. Людство, узагальнюючи свій досвід та спостереження, повсякчас знаходить у ній нові можливості використання. Згадаємо хоча б дивовижну мікроатмосферу, яку створює сосна довкола місця, де росте. З медичною метою використовують хвою (листки), бруньки, шишки, кору, пилок, навіть деревину; продукти первинної та вторинної переробки: смолу, живицю, скипидар, каніфоль, вугілля; фракції різних способів перегонки сировини: ефірні олії, а з них різні компоненти (пінен, карен, діпентен, терпінокол), численні кислоти, тощо. У пагонах міститься велика кількість вітаміну С, каротину, ефірних масел, що володіють антисептичним ефектом. Саме тому здавен їх використовують як сильний та ефективний засіб. Зелені шишки сосни є джерелом заліза та містять безліч інших корисних речовин. У складі цих шишок є і такі речовини, як: монотерпінові вуглеводні, ліпіди, ліноленова й олеїнова кислоти, таніни, біофлавоноїд, та багато інших корисних і живильних речовин. Завдяки авторському підходу вдалося віднайти певну пропорцію, при якій у поєднанні підсилюються властивості речовин, що знаходяться окремо в молодих пагонах та зелених шишках сосни.

Склад: цукрова витяжка з молодих пагонів та зелених шишок сосни.

Рекомендації щодо застосування та властивості: використовують як протизапальний, загальнозміцнюючий, заспокійливий, дезінфікуючий, судинорозширюючий, кровоочисний, сечогінний, жовчогінний, протирадіаційний засіб, а також для профілактики і лікування авітамінозу; ефективний при зниженому гемоглобіні; відмінний антиоксидант. Застосовують при різних захворюваннях, таких як: простудні захворювання, захворювання бронхів та легенів (туберкульоз, пневмонія, гнійні бронхіти), подагра, ревматизм, хвороби нирок, печінки, жовчного і сечового міхура, виразки шлунку. Як біологічно активну речовину приймають в якості загальнозміцнюючого засобу, для омолодження, відновлення сил, підвищення захисних сил організму при інфекціях та після важких хвороб.

Не є лікарським засобом. Відноситься до натуральних харчових добавок.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: приймати від 1 ч. ложки до 1 ст. ложки, двічі на день, після їжі. Після кожного прийому бажано сісти, розслабитись, заплющити очі та побути в такому стані 10-15 хв.

Протипоказання: підвищена індивідуальна чутливість до компонентів, не застосовувати при гострих захворюваннях нирок та гепатитах.
Умови зберігання: зберігати в прохолодному, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 2 °C до 10 °C.